Najlepsze lokaty krótkoterminowe w marcu 2015

Podczas ostatniego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej zostały mocno obniżone stopy procentowe NBP aż o 0,50 pkt procentowych do poziomu 1,5%. Skutkiem tego może być obniżenie oprocentowania depozytów bankowych. Nadal jednak możemy spokojnie korzystać z bardzo korzystnego oprocentowania lokat bankowych, które są obecnie jednym z najczęściej wybieranych produktów finansowych

Casual Woman Saving Money
Lokaty bankowe są jedną z lepszych propozycji na przetrzymywanie depozytu. Ich bardzo dużą zaletą jest gwarantowany zysk i zerowe ryzyko utraty kapitału. Poniżej przygotowaliśmy ranking lokat krótkoterminowych na marzec 2015 :

 
Na pierwszym miejscu z bezkonkurencyjna ofertą przedstawia się oferta Noble Banku wraz ze swoją lokatą na 3 miesiące oprocentowaną na 6%. Bank dodatkowo ze swoją ofertą lokaty proponuje jednoczesne oszczędzanie w ramach portfela funduszy inwestycyjnych. Minimalną kwotą depozytu jest 100 000zł, a lokatę możemy założyć bez żadnych trudności przez Internet.

 
Kolejną bardzo korzystną ofertą bankową jest propozycja Lokaty Happy w Idea Banku. Bank proponuje nam depozyt na 3 miesiące z bardzo atrakcyjnym oprocentowanie na 4%. Minimalną kwotą depozytu jest już 1000zł. Lokatę również można założyć bardzo szybko przez Internet.

 
Na trzecim miejscu naszego marcowego rankingu znajduje się Lokata Bezkarna banku BGŻ Optima. Bank może pochwalić się również bardzo korzystnym oprocentowaniem lokaty, 4% w skali roku. Jest to lokata na 3 miesiące oferowana dla nowych klientów. Kwotą minimalną jest 1000zł, natomiast górną granicą 20 000 zł.

 
Getin Bank proponuje nam natomiast na 2 miesiące Lokatę na Start, która jest oprocentowana na 4% w skali roku. Dużym plusem jest to, że otworzyć ją można już od kwoty 500zł. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów.

 
Chcielibyśmy przedstawić jeszcze jedną ofertę godną uwagi, jest to lokata banku BZ WBK. Bank proponuje nam oprocentowanie 3,35% w skali roku, a okres trwania depozytu to 3 miesiące. Warunkiem założenie lokaty jest również założenie konta. Natomiast maksymalną kwotą depozytu jest 20 000zł.

 
Lokaty to idealna opcja dla osób którym zależy na powiększaniu swoich oszczędności. Banki oferują nam bardzo szeroki wybór lokat. Polecamy więcej szczegółów – sprawdź ranking lokat z marca 2015 Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na wpłacenie gotówki na dłuższy okres, polecamy lokaty krótkoterminowe. Zysk na lokatach krótkoterminowych może być równie zadowalający a mamy gwarancję, że po zaledwie kilku miesiącach znów będziemy mogli się cieszyć swoją gotówką, w dodatku odsetkami. Warto dobrze przeanalizować wszystkie możliwości oferowane przez banki i wybrać lokatę która najkorzystniej wpłynie na wzrost naszych finansów.

You may also like...